Damak Tadınıza Göre Lezzetler
Konsopa Restaurant
Sevdiklerinizle Keyifli Vakitler Geçirin
Konsopa Bar
Doğanın Tadını Çıkarın
Bahçe
Hayellerinizi Konsopada Taçlandırın
Düğünler
Find a Room
When you want to be our guest?
Oda 1 :
Oda {{id_}} :

Colosseum Hotel
We provide the most luxurious services
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Enim esse id illo laboriosam magnam odio quis, suscipit voluptatibus. Doloremque expedita hic ipsam iusto natus neque quidem. Culpa earum eum, harum hic molestiae nemo quod ut! Adipisci aliquid asperiores commodi, cumque, dolor dolore dolores dolorum eaque exercitationem fugit harum hic id molestias natus nesciunt nisi odio pariatur perferendis placeat reiciendis repudiandae sed sequi sint unde vero? Ad architecto, dolore est exercitationem iusto laudantium nihil odit possimus qui quibusdam saepe vero voluptatem.
About Us
Colosseum Hotel
Upcoming Events
We proudly host some international events
Etkinlik bulunmamaktadır.
Konsopa Düğün & Etkinlik
Bahçe / Salon Düğünleri, Nişanlar, Kına, Doğum Günleri, Partyler, Balolar
En iyisini isteyenler için kusursuz hizmet sunan Konsopa Otel 2000 kişi kapasiteli bahçesi ve 700 kişilik kapalı çok amaçlı salonu ile bölgenin en büyük etkinlik merkezi konumuna gelmiştir. Hem açık hem kapalı alanlara sahip olması etkinlik sahiplerinin hava koşullarından etkilenmemesi için önemli bir ayrıcalık olarak ön plana çıkmaktadır. Konsopa Otel büyük günün planlanmasında her aşamasında tecrübeli kadrosuyla yanınızda olacak ve etkinliğinizin "unutulmazlar" arasında yer almasını sağlayacaktır.  
Konsopa Kahvaltı
Doğadan sofranıza gelen lezzetler...

Her ne kadar tüm dünyada farklı kahvaltı alışkanlıkları olsa da biz Türkler için kahvaltı, hala günün en önemli öğünüdür. Güne güzel, enerjik ve sağlıkla başlamanızın temel kaynağıdır. Hepimiz isteriz ki taptaze kokan domatesler, çıtır çıtır biberler, yemyeşil nane ve maydanozlar ya da en lezzetli zeytinler, mis gibi kokan kızarmış ekmekler ve omlet donatsın masamızı. Konsopa'da bu isteklerinizin hepsine doğayla iç içe atmosferi eşliğinde karşılık bulacaksınız.

Otelde 07.00-11.00 saatleri arasında Kahvaltı Dahil konsepti uygulanmaktadır.

Dalından koparılıp soframıza sunduğumuz taptaze sebzeler ve özenle seçilmiş kahvaltılıklarımız açık büfe olarak sunulmaktadır.

Konsopa Ocakbaşı Restaurant
Şef'in mutfağından tabağınıza ...
Konsopa Otel'de hizmet veren ve bölgenin en gözde alkollü-alkolsüz mekanları arasındaki yerini korumaya devam eden Konsopa Ocakbaşı Restaurant, misafirlerini yazın havuz başı konseptiyle , kışın ise samimi ve sıcak atmosferiyle iç mekanında ağırlıyor. Samimi ve sıcak atmosferi ve birbirinden leziz yemekleri ile keyifli sohbetlere rahat bir ortam hazırlıyor. Konsopa Ocakbaşı Restaurant, gerek zengin menüsü gerekse kaliteli servisi ile bölgenin sosyal hayatının nabzını tutmaya devam ediyor. Zengin ve birbirinden lezzetli menüsü , her daim gelen misafirlerinin bile farklı seçimler yapmasına neden oluyor.  
Video Tour
Watch the video to find out more about our services
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Asperiores facilis nulla repellat rerum veniam vitae, voluptatem? Ex harum incidunt magni minima natus, quaerat quis. Eum modi neque quae sequi temporibus!
Special Offers
Choose the best package from the below
Diamond
Luxury package
₺600.00
Rezervasyon
 • Flight Ticket
 • Restaurant ( Lunch / Dinner )
 • Music Concert ( Free )
 • Airport Pick-up
 • Sport Activities ( Free )
Gold
Business package
₺450.00
Rezervasyon
 • Flight Ticket
 • Restaurant ( Lunch / Dinner )
 • Music Concert ( 50% Off )
 • Airport Pick-up
 • Sport Activities
Silver
Economy Package
₺300.00
Rezervasyon
 • Flight Ticket
 • Restaurant ( Lunch )
 • Music Concert ( 30% Off )
 • Airport Pick-up
 • Sport Activities

Giriş Formu
Kayıt Formu