Hizmetlerimiz
Konsopa Düğün & Etkinlik
Bahçe / Salon Düğünleri, Nişanlar, Kına, Doğum Günleri, Partyler, Balolar
En iyisini isteyenler için kusursuz hizmet sunan Konsopa Otel 2000 kişi kapasiteli bahçesi ve 700 kişilik kapalı çok amaçlı salonu ile bölgenin en büyük etkinlik merkezi konumuna gelmiştir. Hem açık hem kapalı alanlara sahip olması etkinlik sahiplerinin hava koşullarından etkilenmemesi için önemli bir ayrıcalık olarak ön plana çıkmaktadır. Konsopa Otel büyük günün planlanmasında her aşamasında tecrübeli kadrosuyla yanınızda olacak ve etkinliğinizin "unutulmazlar" arasında yer almasını sağlayacaktır.  
Konsopa Kahvaltı
Doğadan sofranıza gelen lezzetler...

Her ne kadar tüm dünyada farklı kahvaltı alışkanlıkları olsa da biz Türkler için kahvaltı, hala günün en önemli öğünüdür. Güne güzel, enerjik ve sağlıkla başlamanızın temel kaynağıdır. Hepimiz isteriz ki taptaze kokan domatesler, çıtır çıtır biberler, yemyeşil nane ve maydanozlar ya da en lezzetli zeytinler, mis gibi kokan kızarmış ekmekler ve omlet donatsın masamızı. Konsopa'da bu isteklerinizin hepsine doğayla iç içe atmosferi eşliğinde karşılık bulacaksınız.

Otelde 07.00-11.00 saatleri arasında Kahvaltı Dahil konsepti uygulanmaktadır.

Dalından koparılıp soframıza sunduğumuz taptaze sebzeler ve özenle seçilmiş kahvaltılıklarımız açık büfe olarak sunulmaktadır.

Konsopa Ocakbaşı Restaurant
Şef'in mutfağından tabağınıza ...
Konsopa Otel'de hizmet veren ve bölgenin en gözde alkollü-alkolsüz mekanları arasındaki yerini korumaya devam eden Konsopa Ocakbaşı Restaurant, misafirlerini yazın havuz başı konseptiyle , kışın ise samimi ve sıcak atmosferiyle iç mekanında ağırlıyor. Samimi ve sıcak atmosferi ve birbirinden leziz yemekleri ile keyifli sohbetlere rahat bir ortam hazırlıyor. Konsopa Ocakbaşı Restaurant, gerek zengin menüsü gerekse kaliteli servisi ile bölgenin sosyal hayatının nabzını tutmaya devam ediyor. Zengin ve birbirinden lezzetli menüsü , her daim gelen misafirlerinin bile farklı seçimler yapmasına neden oluyor.  
Konsopa Bar
Sevdikleriniz ile keyifli vakitler geçirin ...
Konsopa Bar&Restaurant’ da gün boyu atıştırmalıklarınız, alkollü-alkolsüz içecekleriniz ile havuz başının ve Düzce yeşilinin ahenkle dans ettiği bahçemizin tadını çıkarabilirsiniz. Bölgede özel etkinliklerin tercih edilen adresi haline gelen Konsopa Bar , samimi ve sıcak ortamında sevdiklerinizle birlikte eğlenebileceğiniz gözde mekanlardan biri olma özelliğini korumaktadır.

Giriş Formu
Kayıt Formu