Konsopa Otel
Bçlgenin En İddaalısı

Konsopa Otel, D-100 karayolu üzeri Akınlar Mahallesi No 584 Düzce-Merkez adresinde yer almaktadır.
Konsopa Otel yüksek kalitede servis ve misafir memnuniyeti odaklı “Kahvaltı Dahil” konseptinde hizmet vermektedir. 2001 yılında kapılarını misafirlerine ilk kez açan otelimiz 18 yıldır edindiği tecrübelerle müşterilerinin memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak için gayret gösteriyor.

Bölgedeki tek yüzme havuzlu ve bir çok sporsal aktiviteye imkan tanıyan tesislere sahip olma özelliğini koruyan Konsopa Otel, bu yönüyle de bölgenin iddaalı otelleri arasında yerini korumaktadır.
Konsopa Otel yeşilin bol olduğu huzurlu havuz manzaralı bahçesiyle Konsopa Ocakbaşı ve Konsopa Bar&Restaurant olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Konsopa Otel bulunduğu lokasyon itibari ile müşterilerine kazandırdığı zaman ile ayrı bir konfor sağlıyor. Hemen yanında yer alan aynı işletmeye dahil akaryakıt istasyonu da bu özelliğini destekliyor.

İstanbul-Ankara otoyolu üzerinde yer alan Konsopa Otel karşısında Melen Park, arkasında Galericiler Sitesi ve Düzce Toptancı Hali gibi ticari anlamda da hareketliliğin yoğun olduğu bir yerde konumlanmıştır.
Merkeze uzaklığı ortalama 10 dk’dır. Tesisimiz 38 oda 72 yatak kapasitelidir. Fiziksel engelli odası yoktur.
Konsopa Otel odaları; standart, lux ve deluxe olmak üzere 3 farklı tipte sınıflandırılmıştır.Odalar zarif dekorasyon stili, açık tonlardaki mobilyaları, evinizdeki kadar rahat doğal dokulu kumaşlarıyla sizi karşılamaktadır.

Yeşilin ahengini rahatça keyfine varabileceğiniz ferforje tasarımlı Fransız balkonundan panaromik olarak bahçeyi seyredebilirsiniz. Odalardaki özel buklet malzemeleri, sabunları, ferah duşu ile rahat hissetmeniz amaçlanmıştır.

Odalarda kaz tüyü yastık ve yorgan, LCD TV, yastık mönüsü, zengin içerikli cam gövdeli ambians aydınlatmalı minibar, uydu yayını, direkt telefon, ferah duş & WC, makyaj aynası ve kurutma makinası, yumuşak dokunuşlu halı zemin, kasa, yatak ile oturma odasında klima, ithal banyo ürünleri standart olarak sunulurken; oda servisi temini de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Fiziksel engelli odamız bulunmamaktadır.

Konsopa Otel
Giriş Formu
Kayıt Formu